⚽ JDT vs Selangor FC – Liga Super – Malam Ini 20:45  | ⚽ Liverpool vs Arsenal – EPL – Odds 2.10  | ⚽ Faridz H. menang RM18,500 – Parlay 5 Kaki  | ⚽ Kedah FA vs Perak – Piala FA – Odds Terbaik Di bika99  | ⚽ Real Madrid vs Barcelona – La Liga – Sabtu 03:00  | ⚽ Man City vs Man United – EPL – Odds 1.75  | ⚽ Azlan R. menang RM6,300 – Asian Handicap JDT  | ⚽ Negeri Sembilan vs Sabah FC – Liga Super – 500+ Pasaran  | ⚽ JDT vs Selangor FC – Liga Super – Malam Ini 20:45  | ⚽ Liverpool vs Arsenal – EPL – Odds 2.10  | ⚽ Faridz H. menang RM18,500 – Parlay 5 Kaki  | ⚽ Kedah FA vs Perak – Piala FA – Odds Terbaik Di bika99  | ⚽ Real Madrid vs Barcelona – La Liga – Sabtu 03:00  | ⚽ Man City vs Man United – EPL – Odds 1.75  | ⚽ Azlan R. menang RM6,300 – Asian Handicap JDT  | ⚽ Negeri Sembilan vs Sabah FC – Liga Super – 500+ Pasaran  |
Pertaruhan Bola Sepak #1 Malaysia

bika99 Bola Sepak – Liga Super, EPL & 500+ Liga Dengan Odds Terbaik Malaysia

Dari padang Stadium Sultan Ibrahim di Johor Bahru hingga Old Trafford di Manchester – bika99 membawa anda lebih dekat dengan bola sepak yang anda cintai. Pertaruh pada Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga dan lebih 500 liga di seluruh dunia dengan odds yang kompetitif dan in-play betting masa nyata.

500+
LIGA DITAWARKAN
1,200+
PERLAWANAN/MINGGU
98.5%
KADAR PEMBAYARAN
bika99
1,240
Perlawanan Minggu Ini
24,600
Pemain Aktif Hari Ini
RM5
Pertaruhan Minimum
500+
Pasaran Setiap Perlawanan

Perlawanan Bola Sepak Terkini Di bika99

Odds dikemas kini secara berterusan. Daftar untuk akses penuh ke semua pasaran dan perlawanan.

Semua
🇲🇾 Liga Super MY
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL
🇪🇸 La Liga
🇩🇪 Bundesliga
🏆 UEFA Champions League
Liga Super Malaysia Malam Ini 20:45
Kedah FA
VS
Perak FC
Darulaman Stadium · Malam Ini
Kedah2.15
Seri3.05
Perak3.40
La Liga Sabtu 03:00
Real Madrid
VS
Barcelona
Santiago Bernabéu · Sabtu
Real Madrid2.30
Seri3.15
Barcelona2.85
English Premier League Ahad 22:30
Man City
VS
Man United
Etihad Stadium · Ahad
Man City1.75
Seri3.80
Man United4.50
UEFA Champions League Rabu 03:00
Bayern München
VS
PSG
Allianz Arena · Rabu
Bayern1.95
Seri3.55
PSG3.70
bika99

Semua Liga Bola Sepak Kegemaran Anda Ada Di bika99

Dari Liga Super Malaysia hingga liga Eropah tersohor – bika99 ada liputan penuh untuk setiap peminat bola sepak sejati.

🇲🇾
Liga Super Malaysia
JDT, Selangor, Kedah, Perak, Sabah FC & lebih
12
Perlawanan/minggu
🇲🇾
Piala FA Malaysia
Peringkat kumpulan hingga pusingan akhir
8
Perlawanan/minggu
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League
Liverpool, Man City, Arsenal, Chelsea & lebih
10
Perlawanan/minggu
🇪🇸
La Liga Spanyol
Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid & lebih
10
Perlawanan/minggu
🇩🇪
Bundesliga Jerman
Bayern München, Dortmund, RB Leipzig & lebih
9
Perlawanan/minggu
🇮🇹
Serie A Itali
Inter Milan, AC Milan, Juventus, Napoli & lebih
10
Perlawanan/minggu
🇫🇷
Ligue 1 Perancis
PSG, Monaco, Marseille, Lyon & lebih
10
Perlawanan/minggu
🏆
UEFA Champions League
Fasa kumpulan hingga final di Wembley
8
Perlawanan/minggu
🌏
Liga Asia & Lain-lain
AFC Cup, J-League, K-League, Thai League & lebih
50+
Perlawanan/hari

500+ Pasaran Untuk Setiap Perlawanan Di bika99

Lebih banyak pasaran bermakna lebih banyak peluang untuk menang. bika99 menawarkan pilihan pertaruhan bola sepak paling lengkap di Malaysia.

1X2 (Pemenang Perlawanan)
Pasaran paling asas – pilih pasukan tuan rumah menang, seri atau pasukan tamu menang. Tersedia untuk semua perlawanan di bika99.
Gandaan: 1.40 – 8.00+
Asian Handicap
Handicap Asia yang menghapuskan keputusan seri. Nilai handicap diselaraskan untuk memberikan peluang menang hampir 50/50 kepada kedua pasukan.
Gandaan biasa: 1.85 – 1.95
Over/Under Gol
Ramal sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada had yang ditetapkan. Pilihan had 1.5, 2.5, 3.5 dan lebih.
Gandaan biasa: 1.85 – 1.95
Kedua-dua Pasukan Mencetak (BTTS)
Pertaruh sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak sekurang-kurangnya satu gol dalam perlawanan. Pasaran popular untuk perlawanan EPL di bika99.
Gandaan Ya: 1.70 – 1.90
Pencetak Gol Pertama / Bila-bila Masa
Namakan pemain yang akan mencetak gol pertama atau dalam mana-mana masa perlawanan. Gandaan tinggi untuk pilihan yang tepat.
Gandaan: 3.00 – 15.00+
Separuh Masa / Masa Penuh (HT/FT)
Ramal keputusan pada separuh masa DAN masa penuh serentak. Pasaran dengan gandaan paling menggiurkan jika anda betul pada kedua-dua ketika.
Gandaan: 3.50 – 20.00+
Jumlah Sudut & Kad
Pertaruh pada bilangan sepakan sudut, kad kuning atau kad merah dalam sesuatu perlawanan. Pasaran langsung ini sangat popular di bika99.
Pelbagai gandaan tersedia
Parlay / Akumulator
Gabungkan 2 hingga 15 perlawanan dalam satu tiket untuk gandaan kemenangan yang jauh lebih besar. Menang semua = kemenangan besar di bika99.
Potensi gandaan: sehingga 1,000x
In-Play / Perlawanan Langsung
Pertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini setiap saat mengikut perkembangan padang di platform bika99.
Odds masa nyata · Cash Out tersedia

Odds Bola Sepak Terkini Di bika99

Odds dikemas kini setiap minit. Pastikan anda daftar untuk mengakses semua pasaran secara penuh.

Perlawanan Liga 1 (Tuan Rumah) X (Seri) 2 (Tamu) Status
JDT vs Selangor FC Liga Super MY 1.38 5.20 7.80 LIVE 73'
Liverpool vs Arsenal EPL 2.10 3.40 3.25 LIVE 51'
Kedah FA vs Perak FC Liga Super MY 2.15 3.05 3.40 Malam Ini
Real Madrid vs Barcelona La Liga 2.30 3.15 2.85 Sabtu
Man City vs Man United EPL 1.75 3.80 4.50 Ahad
Bayern vs PSG UCL 1.95 3.55 3.70 Rabu
Negeri Sembilan vs Sabah FC Liga Super MY 2.60 2.95 2.55 Khamis
bika99

Kelebihan Pertaruhan Bola Sepak Di bika99

Bukan sekadar odds – bika99 memberikan pengalaman pertaruhan bola sepak yang menyeluruh untuk peminat Malaysia.

Odds Paling Kompetitif
bika99 secara konsisten menawarkan odds terbaik untuk Liga Super Malaysia dan EPL. Perbezaan kecil dalam odds boleh memberi impak besar pada kemenangan anda jangka panjang.
In-Play Betting Pantas
Pertaruh semasa perlawanan berlangsung dengan odds yang dikemas kini dalam masa kurang satu saat. Cash Out tersedia untuk hampir semua perlawanan bola sepak di bika99.
Siaran Perlawanan Langsung
Tonton perlawanan pilihan terus dalam platform bika99 sambil membuat pertaruhan. Tiada perlu beralih antara aplikasi – semua dalam satu skrin.
Dioptimumkan Mudah Alih
Antara muka bola sepak bika99 licin pada telefon. Semua odds, pasaran dan butang pertaruhan boleh diakses dengan mudah walaupun pada skrin kecil semasa dalam perjalanan.
Statistik & Analisis Perlawanan
Akses statistik head-to-head, rekod terkini, pencetak gol utama, kecederaan pasukan dan analisis keadaan cuaca sebelum membuat pertaruhan di bika99.
Notifikasi Perlawanan
Aktifkan peringatan untuk perlawanan kegemaran anda. bika99 akan maklumkan anda apabila perlawanan hampir bermula dan apabila odds berubah secara ketara.
Deposit & Pengeluaran Pantas
Top up dalam saat melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow atau FPX. Kemenangan boleh ditarik keluar dalam masa 15 minit terus ke akaun bank atau dompet digital anda.
Liga Malaysia Diutamakan
bika99 memberi perhatian khusus kepada Liga Super Malaysia, Piala FA dan Piala Sumbangsih dengan liputan pasaran yang lebih mendalam dan odds yang lebih spesifik untuk pasukan tempatan.

Free Bet RM50 & Cashback 10% Untuk Pemain Bola Sepak Baharu bika99

Ahli baharu bika99 yang membuat deposit pertama dan pertaruhan pertama pada bola sepak layak mendapat Free Bet RM50 – boleh digunakan pada mana-mana perlawanan Liga Super Malaysia atau EPL. Tambahan lagi, nikmati cashback 10% untuk semua kerugian pertaruhan bola sepak dalam 7 hari pertama anda. Ini bermakna anda ada jaringan keselamatan semasa mencuba platform bika99 buat kali pertama.

  • Free Bet RM50 untuk ahli baharu
  • Cashback 10% – 7 hari pertama
  • Bonus deposit 50% sehingga RM200
  • Rebat parlay khas hujung minggu
Bonus Selamat Datang
RM50
Free Bet untuk ahli baharu
Cashback 7 Hari10%
Deposit MinimumRM20

4 Langkah Mula Pertaruhan Bola Sepak Di bika99

Dari daftar hingga pertaruhan pertama anda pada perlawanan malam ini – semua dalam masa 5 minit.

1
Daftar Akaun bika99
Klik "Daftar" dan isi maklumat asas. Pengesahan akaun bika99 pantas – siap dalam masa 2 minit. Percuma tanpa sebarang bayaran pendaftaran.
Daftar Sekarang
2
Buat Deposit
Pilih Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, Maybank2u atau FPX. Minimum deposit hanya RM20. Kredit segera ke akaun anda.
3
Pilih Perlawanan
Layari bahagian Bola Sepak bika99, pilih liga dan perlawanan kegemaran anda – Liga Super Malaysia, EPL atau mana-mana liga antarabangsa yang ada.
4
Pilih Pasaran & Pertaruh
Pilih jenis pertaruhan anda – 1X2, Asian Handicap, Over/Under atau Parlay – masukkan jumlah, sahkan slip dan tunggu keputusan. Kemenangan dikreditkan segera.

Bola Sepak Di bika99 – Dari Stadium Sultan Ibrahim Hingga Anfield

Kalau anda orang Malaysia dan suka bola sepak, anda faham betapa istimewanya perasaan apabila JDT menjaringkan gol di saat-saat akhir atau apabila Liverpool membalikkan keadaan di Anfield. Bola sepak bukan sekadar sukan – ia adalah sebahagian daripada kehidupan sosial orang Malaysia, dari lepak mamak dengan kawan-kawan sambil menonton EPL pada waktu lewat malam hingga ke kegembiraan menonton Liga Super Malaysia di stadium tempatan. bika99 faham semua ini, dan itulah kenapa kami membina platform pertaruhan bola sepak yang menempatkan Malaysia sebagai keutamaan.

Salah satu perkara yang paling kerap didengar dari pemain Malaysia ialah betapa sukarnya mencari platform yang betul-betul memberi tumpuan pada Liga Super Malaysia. Ramai platform luar negara hanya menawarkan EPL dan liga Eropah besar sahaja, dengan liputan Liga Super yang sangat terhad dan odds yang tidak kompetitif. bika99 mengubah perkara ini dengan menyediakan lebih 500 pasaran untuk setiap perlawanan Liga Super Malaysia – dari pemenang perlawanan hingga pencetak gol pertama, jumlah sudut, handicap Asia dan banyak lagi.

Asian Handicap adalah antara jenis pertaruhan paling popular di kalangan pemain Malaysia, dan bika99 menawarkan salah satu liputan handicap Asia terlengkap dalam industri. Bagi yang tidak biasa, handicap Asia pada asasnya menghapuskan kemungkinan keputusan seri dengan memberikan kelebihan atau handicap kepada pasukan. Ini menjadikan setiap pertaruhan lebih kompetitif kerana anda pada asasnya selalu mempunyai peluang menang mendekati 50/50 – bergantung kepada seberapa bijak anda memilih pasukan yang mempunyai nilai sebenar.

Untuk peminat EPL – dan ramai orang Malaysia adalah peminat EPL tegar – bika99 menyediakan liputan yang sangat mendalam untuk semua 20 pasukan dalam liga. Anda bukan sahaja boleh pertaruh pada pemenang perlawanan biasa, tetapi juga pada perlawanan tertentu seperti bilangan gol dalam babak pertama sahaja, sama ada akan ada kad merah, nombor sudut tertentu, dan pelbagai pilihan khusus lain yang hanya tersedia di bika99. Liga Champions UEFA, Europa League, La Liga, Bundesliga dan Serie A juga mendapat liputan yang setara.

In-play betting atau pertaruhan semasa perlawanan berlangsung adalah satu lagi kelebihan besar bika99. Apabila anda sedang menonton Liverpool bertarung dengan Arsenal dan anda nampak Liverpool mendominasi possession tetapi masih belum mencetak gol – itu mungkin masa yang sesuai untuk masuk dengan pertaruhan in-play atas Liverpool menang. Platform bika99 membolehkan anda melakukan ini dengan mudah melalui antara muka yang responsif, sama ada dari komputer riba di rumah atau telefon di kedai mamak.

Ciri Cash Out bika99 juga sangat berguna untuk pemain bola sepak. Bayangkan anda pertaruh RM200 pada JDT menang, mereka unggul 2–1 pada minit ke-80 tetapi baru sahaja kehilangan pemain utama akibat kad merah. Daripada risiko keputusan berubah dalam 10 minit terakhir, anda boleh tekan Cash Out dan kunci sebahagian besar kemenangan anda – pilihan ada di tangan anda sepenuhnya.

Bagi pemain yang suka parlay atau akumulator, bika99 menawarkan salah satu pembayaran parlay yang paling tinggi. Gabungkan 5 perlawanan dengan odds sederhana dan potensi gandaan boleh mencecah 30x atau lebih. Ada pemain bika99 yang pernah memenangi RM18,000 dengan pertaruhan parlay lima kaki hanya dengan RM100 – bukan perkara yang biasa, tetapi ia berlaku. Kuncinya ialah membuat analisis yang teliti dan tidak terlalu tamak dengan memilih terlalu banyak kaki sekaligus.

Satu lagi aspek yang membuat bika99 menonjol ialah statistik dan maklumat perlawanan yang disediakan secara percuma kepada semua ahli. Sebelum membuat pertaruhan, anda boleh semak rekod head-to-head antara dua pasukan, prestasi terkini dalam 5 perlawanan terakhir, rekod gol di rumah berbanding luar, pemain yang cedera atau digantung dan pelbagai data lain yang membantu anda membuat keputusan yang lebih berinformasi. Dengan gabungan odds terbaik, platform yang mesra pengguna dan sokongan untuk kaedah pembayaran tempatan Malaysia seperti Touch 'n Go eWallet, GrabPay dan DuitNow, bika99 adalah pilihan semula jadi untuk setiap peminat bola sepak Malaysia yang ingin menambah keseronokan menonton perlawanan kegemaran mereka.

Liga Utama Tersedia

  • 🇲🇾 Liga Super Malaysia500+ pasaran
  • 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL500+ pasaran
  • 🇪🇸 La Liga300+ pasaran
  • 🇩🇪 Bundesliga300+ pasaran
  • 🇮🇹 Serie A300+ pasaran
  • 🏆 UCL400+ pasaran

Kaedah Deposit

Touch 'n Go GrabPay Boost ShopeePay DuitNow Maybank2u CIMB Clicks FPX
Daftar & Dapat Free Bet RM50
bika99
Permainan Bertanggungjawab – bika99 Prihatin

Pertaruhan bola sepak adalah untuk menambah keseronokan menonton perlawanan, bukan sebagai sumber pendapatan utama. bika99 menggalakkan semua ahli untuk menetapkan had pertaruhan harian dan tidak pernah pertaruhkan wang yang anda tidak mampu kehilangan. Alat had deposit, had pertaruhan dan pengecualian diri tersedia terus dalam akaun anda. Pemain mestilah berumur 18 tahun ke atas untuk mendaftar dan bermain di bika99.

Ketahui Lebih Lanjut Tentang Permainan Bertanggungjawab
Dasar Privasi bika99

bika99 melindungi privasi setiap ahli. Semua maklumat peribadi dan data transaksi anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi kepada pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi undang-undang perlindungan data yang berkuat kuasa di Malaysia.

Baca Dasar Privasi Penuh

Soalan Lazim Tentang Bola Sepak bika99

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain bola sepak di bika99.

bika99 menawarkan liputan bola sepak untuk lebih 500 liga di seluruh dunia. Liga utama yang tersedia termasuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Sumbangsih, English Premier League (EPL), La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, UEFA Champions League, UEFA Europa League, AFC Champions League, J-League Jepun, K-League Korea dan banyak lagi. Liga Super Malaysia mendapat perhatian khusus dengan liputan pasaran yang paling mendalam di bika99.

Asian Handicap adalah jenis pertaruhan bola sepak yang berasal dari Asia dan sangat popular di Malaysia. Berbeza daripada pertaruhan 1X2 biasa, Asian Handicap menghapuskan kemungkinan keputusan seri dengan memberikan kelebihan gol kepada pasukan yang lebih lemah atau handicap kepada pasukan yang lebih kuat. Ini menghasilkan dua pilihan sahaja (bukan tiga) dengan peluang menang yang lebih seimbang. Contohnya, JDT -1.5 bermakna JDT perlu menang dengan dua gol atau lebih untuk pertaruhan anda menang. bika99 menawarkan liputan Asian Handicap yang sangat komprehensif untuk semua liga utama.

Had pertaruhan minimum untuk bola sepak di bika99 adalah serendah RM5 untuk pertaruhan tunggal biasa. Untuk parlay atau akumulator, had minimum mungkin berbeza mengikut bilangan kaki. Had maksimum bergantung kepada liga dan jenis pasaran – untuk perlawanan EPL atau Liga Champions, had boleh mencecah RM50,000 atau lebih untuk pertaruhan tunggal. Semua had pertaruhan dipaparkan dengan jelas dalam slip pertaruhan sebelum anda mengesahkan.

Parlay di bika99 membolehkan anda menggabungkan 2 hingga 15 pilihan pertaruhan dalam satu tiket. Gandaan keseluruhan dikira dengan mendarabkan odds semua pilihan anda – semakin banyak kaki, semakin tinggi potensi gandaan. Namun, anda perlu menang semua kaki untuk menerima pembayaran penuh. Sebagai contoh, 5 perlawanan dengan odds purata 1.90 setiap satu akan menghasilkan gandaan keseluruhan sekitar 24.8x. bika99 juga menawarkan jaminan parlay khas pada hujung minggu – jika 4 dari 5 kaki menang, anda masih mendapat sebahagian pembayaran.

Ya, bika99 menyediakan siaran langsung untuk sebahagian besar perlawanan bola sepak utama termasuk pilihan perlawanan Liga Super Malaysia, EPL dan liga antarabangsa berprofil tinggi. Untuk mengakses siaran langsung, anda perlu mempunyai baki aktif dalam akaun bika99 anda. Siaran boleh ditonton terus dalam platform bika99 sambil anda membuat pertaruhan – ideal untuk in-play betting kerana anda boleh mengikuti perkembangan perlawanan secara langsung sebelum mengambil keputusan pertaruhan.
English